wz
letadla vrtulníky technika jednotky zbraně knihy filmy ostatní
 Operace
Několik upozornění:
Toto je seznam některých pozemních operací. Rozhodně tu nejsou všechny operace, nejsou tu také operace, které prováděly samostatně jihovietnamské síly a nejsou tu také operace sil zvláštního určení. Mohou se tu vyskytovat všemožné chyby, ještě jsem se nedostal k tomu, abych ověřoval několik stovek operací. Pokud si něčeho takového všimnete (nebo budete mít jen podezření), dejte mi prosím vědět.

Vysvětlivky:
Jednotky:
Pěší divize jsou značeny ID (Infantry Division), výsadkové divize AD (Airborne Division), LIB je zkratka pro Light Infantry Brigade - lehká pěší brigáda. 173.výsadková brigáda má označení 173.Abn. Prapory jsou značeny římskou číslicí. Inf znamená pěší pluk (Infantry regiment). 1.jízdní divize je značena CAV, její jízdní pluky jsou značeny Cav. Tam, kde bylo moc lomítek, jsem jednotku uzavřel do závorek, například "šifra" 1.Bde,2.Bde,(Co B,C/I/9.Cav)/1.CAV znamená, že se operace zúčastnila 1.a 2.brigáda + roty B a C 1.squadrony 9.kavalerie (pluku), 1.jízdní divize.
U jednotek USMC jsem nepsal divize, pouze pluky námořní pěchoty (Marines). Pokud je někde např. 1.Marine Div, znamená to, že operace se zúčastnily jednotky od 1.divize USMC, neznamená to, že operace se musela nutně zúčastnit celá 1.divize. To platí i pro jednotky U.S.Army.
11.ACR je Armored Cavalry Regiment, MRF je zkratka pro Mobile Riverine Force
Australské jednotky mají označení ATF (Australian Task Force) nebo RAR (Royal Australian Regiment).
Tiger div, Capital div a 2 ROK MC Bde (2.brigáda námořní pěchoty) jsou korejské jednotky.

Operace Provincie Oblast Období Jednotky
Blastout Quang Nam,
I.CTZ
poblíž Da Nangu 2.8-3.8.65 9.Marines
Thunderbolt Quang Ngai,
I.CTZ
Song Tra Bong river 6.8-7.8.65 4.Marines,   51.Reg ARVN
Baracuda Khanh Hoa,
II.CTZ
Nha Trang 11.8.-8.9.65 2.Bde/1.ID;    1.Bde/101 AD
Midnight Quang Nam,
I.CTZ
SZ od Da Nangu 12.8.65 3.Marines
Starlight Quang Ngai,
I.CTZ
Van Tuong 18.8.-25.8.65 4.Marines
Highland Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe 22.8.-2.10.65 1.Bde/101.AD;  1.CAV
Talon Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe pass 1.9.65 1.Bde/101.AD
Venture Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe pass 4.9.65 1.Bde/101.AD
Stomp Binh Dinh,
II.CTZ
Ky Son mountains 5.9.-7.9.65 II/7.Marines
Piranha Quang Ngai,
I.CTZ
poloostrov Batangan 7.9.-10.9.65 3.Marines;  7.Marines;  4.Reg ARVN
Bayonet Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe pass 7.9.65 1.Bde/101.AD
Cacti Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe pass 9.9.65 1.Bde/101.AD
Gibraltar Binh Dinh,
II.CTZ
An Khe 18.9.-21.9.65 1.Bde/101.AD;   1.CAV
Hopscotch     4.10.-25.10.65 2.Bde/1.ID
Shiny Bayonet Binh Dinh,
II.CTZ
Saui Ca valley 10.10.65  
Silver Bayonet PleiKu,
II.CTZ
Ia Drang valley 23.10.-20.11.65 1.CAV
Viper     1.11.-8.12.65 2.Bde/1.ID
Hump Bien Hoa,
III.CTZ
Dong Nai river 5.11.-9.11.65 2.Bde/1.ID;   173.Abn
Bushmaster     14.11.65-22.11 3.Bde/1.ID
New Life Bien Hoa,
III.CTZ
Vo Dat 15.11.65 173.Abn;   1.ID;  10.Div ARVN
New Life-65 Bien Hoa,
III.CTZ
Vo Dat 21.11.-20.12.65 3.Bde/1.ID;   173.Abn;   1.ATF
Bushmaster II     28.11.-9.12.65 3.Bde/1.ID
Clean House Binh Dinh,
II.CTZ
Saui Ca valley 17.12.-21.12.65 3.Bde/1.CAV;   Tiger Div
Smash Bien Hoa,
III.CTZ
Courtenay Rubber plantation 17.12.-22.12.65 1.ID;   173.Abn
Jefferson Phu Yen,
II.CTZ
  1.1.-5.1.66 2.ROK MC Bde
Marauder Kien Phong,
IV.CTZ
Plain of Reeds 1.1.-8.1.66 1.ID;   173.Abn
Matador Pleiku,
II.CTZ
  4.1.-17.1.66 1.Bde/1.CAV
Crimp Binh Duong,
III.CTZ
Ho Bo woods 7.1.-12.1.66 1.ID;   173.Abn
Crimp II Binh Duong,
III.CTZ
Ho Bo woods 8.1.-14.1.66 1.ID;   173.Abn
Mallard   An Hoa 10.1.-17.1.66 USMC
Buckskin     12.1.-31.1.66 3.Bde/1.ID
Van Buren     19.1.-21.2.66 1.Bde/101.AD;   2.ROK MC Bde;  47.Reg ARVN
Quick Kick III     24.1.66 1.ID
Masher Binh Dinh,
II.CTZ
  25.1.-6.3.66 3.Bde,2.Bde/1.CAV
Double Eagle I Quang Ngai,
I.CTZ
Ba To 28.1.-17.2.66 TF Delta (USMC)
Mallet Bien Hoa,
III.CTZ
  28.1.-15.2.66 2.Bde/1.ID
Quick Kick IV     3.2.66 1.ID
Taro Leaf     3.2.66 25.ID
Roundhouse Bien Hoa,
III.CTZ
Phuoc Loc 3.2.-9.2.66 173.Abn;  1.RAR
White Wing     5.2.-6.3.66 1.CAV
Rolling Stone Binh Duong,
III.CTZ
  10.2.-2.3.66 1.Bde/1.ID,   RAR
Hwa Hang Binh Dinh,
II.CTZ
  12.2.66 Capital Div
Breezeway     14.2.-16.2.66 3.Bde/1.ID
Eagle Claw   Iron Triangle 16.2.-27.2.66 2.Bde/1.CAV
Double Eagle II Quang Ngai,
I.CTZ
  17.2.66 USMC
Mastiff Tay Ninh,
III.CTZ
  22.2.-27.2.66 2.Bde,3.Bde/1.ID
Clean Sweep Hau Nghia,
III.CTZ
Cu Chi 22.2.-24.2.66 2.Bde/25.ID
Garfield Dar Lac,
II.CTZ
Ban Me Thuot 25.2.66 3.Bde/25.ID
Kolchak Hau Nghia,
III.CTZ
Cu Chi 26.2.66 25.ID
Lighting III   SZ od Qui Nhon 26.2.66 Capital Div
Harrison Phu Yen,
II.CTZ
Tuy Hoa 26.2.-24.3.66 1.Bde/101.AD
New York Thua Thien,
I.CTZ
V od Phu Bai 26.2.-3.3.66 1.Marines
Phoenix     26.2.-1.3.66 1.ID;  173.Abn
Hattiesburg Tay Ninh,
III.CTZ
  1.3.-5.3.66 1.ID
Black Horse     1.3.-5.3.66 2.Bde/1.CAV
Cocoa Beach Binh Duong,
III.CTZ
S od Saigonu 3.3.-6.3.66 3.Bde/1.ID
Utah Quang Ngai,
I.CTZ
  4.3.-7.3.66 7.Marines;   2.Div ARVN
Silver City Long Khanh,
III.CTZ
War Zone D 9.3.-23.3.66 173.Abn;   1.ID;   1.RAR
Jim Bowie Binh Dinh,
II.CTZ
Kim Son valley 13.3.-28.3.66 1.Bde,2.Bde,(Co B,C/I/9.Cav)/1.CAV
Honolulu/An Dan Hau Nghia,
III.CTZ
  14.3.-19.3.66 25.ID; 2.Bde/1.ID;   25.Div ARVN
Texas/Lien Ket 28 Quang Ngai,
I.CTZ
An Hoa 20.3.-25.3.66 7.Marines;    2.Div ARVN
Oregon Thua Thien,
I.CTZ
Phu Bai 20.3.-23.3.66 4.Marines
Kings Quang Nam,
I.CTZ
Da Nang 20.3.-28.3.66 USMC
Mang Ho V Binh Dinh,
II.CTZ
  23.3.66-26.3.66 Capital Div
Fillmore Phu Yen,
II.CTZ
  25.3.-19.6.66 1.Bde/101.Abn;   2.ROK MC Bde
Lincoln Pleiku,
II.CTZ
Chu Pong mountains 25.3-8.4.66 1.Bde,3.Bde,(I/9.Cav)/1.CAV;   3.Bde/25.ID
Jackstay   Rung Sat zone 26.3-6.4.66 5.Marines
Su Bok Binh Dinh,
II.CTZ
  26.3.66  
Indiana/Lien Ket 30 Quang Ngai,
I.CTZ
Quang Ngai 28.3.-30.3.66 7.Marines;    5.Reg ARVN
Circle Pines   Ho Bo woods 29.3.-5.4.66 2.Bde/25.ID
Abilene Phuoc Tuy,
III.CTZ
V od Saigonu 30.3.-15.4.66 1.ID;   1.RAR
Orange Quang Nam,
I.CTZ
Thuoung Guc 1.4.-11.4.66 USMC
Lighting V Binh Dinh,
II.CTZ
Qui Nhon 2.4.66 Tiger Div
Virginia Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 4.4.-1.5.66 1.Marines;    SF A-101 
Denver Phuoc Long,
III.CTZ
Song Be 15.4.66 173.Abn
Georgia Quang Nam,
I.CTZ
  21.4.-10.5.66 USMC
Longfellow Pleiku,
II.CTZ
Pleiku 23.4-30.4.66 3.Bde/25.ID;  23.Div ARVN
Birmingham Tay Ninh,
III.CTZ
  24.4.-17.5.66 1.ID
Austin IV Phuoc Long,
III.CTZ
  1.5.-1.8.5.66 173.Abn;  1.Bde/101.AD
Lam Son     1.5.66 1.ID
Davy Crockett/Binh Phu 3 Binh Dinh,
II.CTZ
Bong Son 4.5.-16.5.66 3.Bde/1.CAV;   ARVN
Dexter Long Khanh,
III.CTZ
War Zone D 4.5.66 173.Abn
Hollingsworth     7.5.-9.5.66 1.ID
Montgomery/Lien Ket 40 Quang Ngai,
I.CTZ
  9.5.-14.5.66 USMC;  ARVN
Paul Revere Pleiku,
II.CTZ
  10.5-30.7.66 3.Bde/25.ID
Wahiawa Hau Nghia,
III.CTZ
Hoi Loi woods 16.5.66 1.Bde,2.Bde/25.ID
Crazy Horse Binh Dinh,
II.CTZ
  16.5.-5.6.66 1.Bde/1.CAV;   Capitol Div
Hardihood Phuoc Tuy,
III.CTZ
Vung Tau 16.5.-8.6.66 173.Abn;  1.RAR
El Paso   Loc Ninh 19.5.-26.5.66 3.Bde/1.ID
Lexington Bien Hoa,
III.CTZ
Rung Sat zone 21.5.-9.6.66 2.Bde/1.ID
Reno I Long Khanh,
III.CTZ
  30.5.-9.6.66 2.Bde/1.ID
Hawthorne/Dan Thang 61 Kontum,
II.CTZ
  2.6.-21.6.66 1.Bde/101.AD;  ARVN
El Paso II Binh Long,
III.CTZ
An Loc 2.6.-13.7.66 3.Bde/1.ID;  5.Div ARVN
Muskegon Binh Duong,
III.CTZ
  3.6.-9.6.66 3.Bde/1.ID
Makiki Hau Nghia,
III.CTZ
  3.6.-9.6.66 2.Bde/25.ID
T.Smith Hau Nghia,
III.CTZ
  3.6.-3.7.66 25.ID
Apache Quang Tin,
I.CTZ
SZ od Chu Lai 6.6.-12.6.66 5.Marines
Liberty     7.6.66 USMC
Hollandia Phuoc Tuy,
III.CTZ
  8.6.-18.6.66 173.Abn
Fresno Hau Nghia,
III.CTZ
SZ od Saigonu 13.6.66 2.Bde/25.ID
Santa Fe Hau Nghia,
III.CTZ
  13.6.66 25.ID
Deckhouse Phu Yen,
II.CTZ
  18.6.-30.6.66 USMC
Nathan Hale Phu Yen,
II.CTZ
  19.6.-1.7.66 1.Bde/101.AD;    3.Bde/1.CAV
Enoggere Phuoc Tuy,
III.CTZ
  21.6-5.7.66 VI.Bn RAR
Jay/Lam Son 284 Thua Thien,
I.CTZ
  25.6.-2.7.66 3.Marine Div
Yorktown     30.6.66- 173.Abn
Henry Clay Dar Lac,
II.CTZ
Route 14 2.7.-30.7.66 1.Bde,3.Bde,(Co C I/9.Cav)/1.CAV;  1.Bde/ 101.AD
Macon QuangNam,
I.CTZ
An Hoa 4.7.-27.10.66 9.Marines
Sprigfield Binh Duong,
III.CTZ
  6.7.-1.8.66 1.ID
Washington   Do Xa 6.7.-14.7.66 1.MarineDiv
Aurora I     12.7.- 173.Abn
Kansas     13.7.66 USMC
Hastings/Lam Son 289 Quang Tri,
I.CTZ
Dong Ha 15.7.-3.8.66 USMC
Deckhouse II Quang Ngai,
I.CTZ
  16.7.66 USMC
Cedar Rapid     17.7.-24.7.66 1.ID
John Paul Jones Phu Yen,
II.CTZ
  21.7.66 1.Bde/101.AD;  2.Div ROK
Koko Head Hau Nghia,
III.CTZ
Ho Bo woods 23.7.-3.8.66 2.Bde/25.ID
Sprigfield II     27.7.-1.8.66 3.Bde/1.ID
Aurora II     30.7.66- 173.Abn
Paul Revere II Pleiku,
II.CTZ
  1.8.-25.8.66 3.Bde/1.CAV
Cheyenne Binh Long, QL 13 2.8.-5.8.66 1.ID
Prairie I Quang Tri,
I.CTZ
Gio Linh 3.8.66-31.1.67 4.Marines
Evansville Binh Duong,
III.CTZ
  5.8.-15.8.66 1.ID
Colorado/Lien Ket 52 Quang Nam,
I.CTZ
SZ od Chu Lai 6.8.-22.8.66

5.Marines;   2.Div ARVN

Holsworthy Phuoc Tuy,
III.CTZ
  8.8.-18.8.66 V.Bn RAR
Toledo Phuoc Tuy,
III.CTZ
  10.8.66 173.Abn;   1.ATF;  Rangers ARVN
El Dorado Hau Nghia,
III.CTZ
  13.8.-14.8.66 1.ID
Deckhouse III Phuoc Tuy,
III.CTZ
Vung Tau peninsula 16.8.29.8.66 173.Abn;  USMC
Smithfield Phuoc Tuy,
III.CTZ
  16.8.-21.8.66 VI.Bn RAR
Allegheny Quang Nam,
I.CTZ
  20.8.-29.8.66 3.Marines
Amarillo Binh Duong,
III.CTZ
Phu Loi 23.8.66 1.Bde/1.ID
Pole Star Quang Nam,
I.CTZ
Binh Son 23.8.66 2.ROK MC Bde
Paul Revere III Pleiku,
II.CTZ
  26.8.66 2.Bde/25.ID
Byrd Binh Tuan,
II.CTZ
Phan Thiet 26.8.66-20.1.68 II/7.Cav/1.CAV
Baton Rouge Bien Hoa,
III.CTZ
Rung Sat zone 4.9.-8.10.66 2.Bde/1.ID
Bangor     6.9.-12.9.66 1.Bde/1.ID
Fresno Quang Ngai,
I.CTZ
Mo Duc 8.9.-16.9.66 USMC
Attleboro Tay Ninh,
III.CTZ
War Zone C 14.9-25.11.66 1.ID;  196.LIB;  3.Bde/4.ID;  25.ID;  173.Abn;  ARVN 
Sunset Beach Hau Nghia,
III.CTZ
  15.9.-11.10.66 25.ID
Deckhouse IV Quang Tri,
I.CTZ
  15.9.-24.9.66 USMC
Sioux City    Xom Cat 15.9.66 173.Abn
Golden Fleece 7-1 Quang Ngai,
I.CTZ
Mo Duc 16.9.-27.9.66 USMC
Dazzlem Binh Dinh,
II.CTZ
Camp Radcliff 17.9.66 1.CAV
Haeng Ho 6 Binh Dinh,
II.CTZ
  22.9-9.11.66 Capital Div
Irving Binh Dinh,
II.CTZ
  2.10.66- 1.CAV;  ARVN;  ROK
Bathurst     2.10.-23.10.66 VI.Bn RAR
Decatur   Quan Loi 3.10.-10.10.66 1.ID
Canberra   Bear Cat 6.10.-10.10.66 V.RAR;  1.ATF;  3.Bde/4.ID
Kailua Hau Nghia,
III.CTZ
  12.10.66 25.ID
Shenandoah   Lai Khe 17.10.-1.11.66 1.Bde/1.ID
Leeds     17.10.-3.12.66 3.Bde/1.ID
Paul Revere IV     18.10.-30.12.66 4.ID;  25.ID;  2.Bde/1.CAV
Allentown   Di An 20.10.-27.10.66 1.ID
Bethleham   Phu Cuorg 20.10.66- 1.ID
Thayer II Binh Dinh,
II.CTZ
  25.10.66- 1.CAV
Pawnee III Quang Nam,
I.CTZ
Phu Loc 29.10.66 USMC
Bundaberg     30.10.-1.11.66 VI.RAR
Bismark     25.11.-5.12.66 1.Bde/1.ID
Charleston     28.11.-23.12.66 2.Bde/1.ID
Healdsburg     29.11.-5.12.66 3.Bde/1.ID
Waco     29.11.66 173.Abn
Fairfax Saigon,
III.CTZ
Saigon 30.11.66-14.12.67 199.LIB;  2.Bde/1.ID;  4.ID;  25.ID
Ala Moana     1.12.66-28.2.67 25.ID
Rover   Kim Son 9.12.-14.12.66 1.CAV
Santa Cruz     19.12.-22.12.66 3.Bde/1.ID
Chinook Quang Tri,
I.CTZ
  23.12.66 USMC
Sam Houston Pleiku,
II.CTZ
  1.1.-5.4.67 4.ID;  3.Bde/25.ID
Niagara Falls     5.1.-7.1.67 1.ID
Palm Beach Dinh Tuong,
IV.CTZ
Dong Tam 6.1.-31.5.67 3.Bde/9.ID
Deckhouse V Kien Hoa,
IV.CTZ
  6.1.-15.1.67 USMC
Cedar Falls   Iron Triangle 8.1.-26.1.67 1.ID;  25.ID;  196.LIB;  173.Abn
Silver Lake Bien Hoa,
III.CTZ
Hat Dich special zone 9.1.-19.1.67 3.Bde/9.ID
Fairfax/Rang Dong   Cat Lai 12.1.-1.12.67 199.LIB;  5.Ranger Group ARVN
Colby Phuoc Tuy,
III.CTZ
Phuoc Chi special zone 20.1.-28.1.67 1.Bde/9.ID
Uniontown Phuoc Tuy,
III.CTZ
Long Binh 28.1.-18.3.67 II/28.Inf/1.ID;  1.Bde/9.ID
Big Spring Long Khanh,
III.CTZ
War Zone D 30.1.-16.2.67 II,III,IV/39.Inf/9.ID;  II/503.Inf/173. Abn
Prairie II     1.2.-18.3.67 3.Marine Div
Greenleaf Bien Hoa,
III.CTZ
Ap Binh Son 6.2.-24.2.67 2.Bde/9.ID
Pershing Binh Dinh,
II.CTZ
  12.2.67-19.1.68 1.CAV
Enterprise Long An,
III.CTZ
  13.2.-11.3.67 3.Bde/9.ID
Tucson Tay Ninh,
III.CTZ
War Zone C 14.2-21.2.67 1.Bde,3.Bde/1.ID
Deckhouse VI     16.2.-3.3.67 USMC
River Raider I   Rung Sat Special Zone 16.2.-20.3.67 2.Bde/9.ID; MRF
Junction City Tay Ninh,
III.CTZ
War Zone C 22.2.-14.5.67 1.ID;  4.ID;  9.ID;  25.ID; 196.LIB;  173.Abn
Pittsburg Bien Hoa,
III.CTZ
War Zone D 25.2.-3.3.67 1.Bde/9.ID
Practice Nine Quang Tri,
I.CTZ
DMZ 1.3.67 3.Marine Div
Oh Jac Kyo I Ninh Thuan,
II.CTZ
  7.3.-18.4.67 Capitol Div
Prairie III Quang Tri,
I.CTZ
DMZ 19.3.-19.4.67 3.Marine Div
Portsea Phuoc Tuy,
III.CTZ
Xuyen Moc 3.4.-15.4.67 1.Bde/9.ID
Francis Marion Pleiku,
II.CTZ
  5.4.-12.10.67 1.Bde,2.Bde/4.ID;   3.Bde/25.ID
Prairie IV Quang Tri,
I.CTZ
Quang Tri city 20.4.67 3.Marines;  9.Marines
Union Quang Nam,
I.CTZ
  21.4.-17.5.67 1.Marine Div
Manhattan     23.4.-11.5.67 1.ID
Fort Wayne Long Khanh,
III.CTZ
  1.5.-4.5.67 173.Abn
Malheur I Quang Ngai,
I.CTZ
Duc Pho 11.5.-8.6.67 TF Oregon
Hickory Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 13.5.-16.7.67 I/26.Marines
Crockett Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 13.5.-16.7.67 26.Marines
Kole Kole Hau Nhgia,
III.CTZ
  14.5.-7.12.67 25.ID
Dallas     17.5.-25.5.67 1.ID
Thunderdragon     18.5.-23.5.67 196.LIB;   II/11 ARVN Cav;  2.ROK MC Bde
Muitnamah Quang Ngai,
I.CTZ
Duc Pho 23.5.67 3.Bde/25.Inf  (TF Oregon)
Coronado I Go Conk,
IV.CTZ
  1.6.-24.7.67 2.Bde/9.ID;
Malheur II Quang Ngai,
I.CTZ
  8.6.67 1.Bde/101.AD (TF Oregon)
Billings     12.6-26.6.67 1.ID
Greeley Kontum,
II.CTZ
Dak To 17.6.67- 173.Abn;   4.ID
Concordia I Long An,
III.CTZ
Soi Rap river 19.6.-21.6.67 2.Bde/9.ID
Quicksilver Long Khanh,
III.CTZ
War Zone D 27.6.-2.7.67 1.Bde/9.ID
Buffalo Quang Tri,
I.CTZ
DMZ 2.7.-14.7.67 3.Marine Div
Paddington Long Khanh,
III.CTZ
Long Giao 8.7.-15.7.67 1.Bde/9.ID
Concordia II Long An,
III.CTZ
  10.7.-14.7.67 2.Bde/9.ID
HickoryII Quang Tri,
I.CTZ
Leatherneck Square 14.7-16.7.67 I/4.Marines;   II/3.Marines
King Fisher Quang Tri,
I.CTZ
DMZ 16.7.-31.10.67 3.Marine Div
Ardmore Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 17.7.-31.10.67 USMC
Paul Bunyan     19.7-13.8.67 1.ID
Coronado II Dinh Tuong,
IV.CTZ
My Tho river 27.7.-1.8.67 2.Bde/9.ID
Hood River   Base Area 118 2.8.-13.8.67 1.Bde/101.AD;   196.LIB (TF Oregon); 2.Div ARVN;   2.ROK Mar Bde
Coronado III   Rung Sat Special Zone 5.8.-17.8.67 2.Bde/9.ID
Cochise Quang Nam,
I.CTZ
Que Son 11.8.-28.8.67 5.Marines
Benton   Base Area 117 13.8.-1.9.67 TF Oregon
Coronado IV   Rung Sat Special Zone 19.8.-9.9.67 2.Bde/9.ID
Akron Long Khanh,
III.CTZ
  22.8.-27.8.67 1.Bde/9.ID
Valdosta I Long Khanh,
III.CTZ
Xuan Loc 27.8.-1.9.67 1.Bde/9.ID
Strike Bian Hoa,
II.CTZ
Long Binh 1.9.-17.11.67 1.Bde/9.ID
Cook     2.9.-10.9.67 TF Oregon
Swift Quang Nam,
I.CTZ
Que Son 4.9.-15.9.67 1.Marine Div
Dragon Fire Quang Ngai,
I.CTZ
  5.9.-30.10.67 2.ROK MC Bde
Wheeler Quang Nam,
I.CTZ
  11.9.-11.11.67 TF Oregon
Coronado V Dinh Tuong,
IV.CTZ
Cam Son Special Zone 12.9-8.10.67 2.Bde/9.ID
Arkansas City Long Khanh,
III.CTZ
Base Area 303 18.9.-23.9.67 1.Bde/9.ID
Bolling Phu Yen,
II.CTZ
  19.9.-31.1.69 1.CAV;    173.Abn
Shenandoah II Binh Long,
III.CTZ
Loc Ninh 27.9.-19.11.67 1.ID
Lucky Leaf     2.10.67 5.SFGA;   9.ID
Wallowa Quang Nam,
I.CTZ
  4.10.67-11.11.68 TF Oregon;   23.ID
Coronado VI   Rung Sat Special Zone 11.10.-18.10.67 2.Bde/9.ID
MacArthur     12.10.67-31.1.69 4.ID;   173.Abn
Osceola I Quang Tri,
I.CTZ
Hai Lang forest 20.10.67-20.1.68 1.Marines;   I/3.Marines;   II/4.Marines
Scotland Quang Tri,
I.CTZ
  1.11.67-31.3.68 3.Marine Div
Kentucky   Con Thien 1.11.67-28.2.69 3.Marine Div
Coronado IX Dinh Tuong,
IV.CTZ
Cam Son Special Zone 1.11.67-21.1.68 2.Bde/9.ID
Lancaster I Quang Tri,
I.CTZ
Ca Lu 1.11.67-20.1.68 II/9.Marines; I/3.Marines
Klamath Falls Ninh Thuan,
II.CTZ
Phan Rang 27.11.67-7.1.68 1.Bde/101.AD;  II/7.Cav/1.CAV;  5.SFGA;   23.Div ARVN
Brush Binh Thuan,
II.CTZ
  7.12.67-19.1.68 1.Bde/101.AD;   5.SFGA
Yellowstone Tay Ninh,
III.CTZ
War Zone C 8.12.67-24.2.68 25.ID
Saratoga     8.12.67-11.3.68 25.ID
Uniontown Bien Hoa,
III.CTZ
War Zone D 17.12.67-8.3.68 199.LIB
Maeng No 9 Binh Dinh,
II.CTZ
  17.12.67-30.1.68 Capital Div
Muscatine Quang Ngai,
I.CTZ
  19.12.67-10.6.68 23.ID
Badger Tooth Quang Tri,
I.CTZ
Tham Khe 26.12.67-2.1.68 1.Marines
Checkers     1.1.68 3.Mar Div;  1.Marines;  5.Marines
Niagara I Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 7.1.68 USMC
Akron V Bien Hoa,
III.CTZ
Base Area 303 11.1.-21.1.68 1.Bde/9.ID
San Angelo Phuoc Long,
III.CTZ
  16.1.-9.2.68 1.Bde/101.AD
Coronado X Dinh Tuong,
IV.CTZ
  18.1.-13.2.68 2.Bde/9.ID
Mclain Binh Thuan,
II.CTZ
Phan Thiet 20.1.-31.1.68 III/506.Inf/101.AD
Neosho II Thua Thien,
I.CTZ
Camp Evans 21.1.-24.1.68 1.Mar Div;   1.CAV
Attala Binh Duong,
III.CTZ
  21.1.-30.1.68 1.Bde/1.ID;  2.Bde/101.AD
Osceola II Quang Tri,
I.CTZ
Hai Lang forest 21.1.-16.2.68 4.Marines
Lancaster II Quang Tri,
I.CTZ
Ca Lu 21.1.-23.11.68 3.Mar Div;   II, III/9 Marines
Pershing II Binh Dinh,
II.CTZ
  22.1.-29.2.68 1.CAV
Jeb Stuart Quang Tri,
I.CTZ
Quang Tri 22.1.-31.3.68 1.Bde/1.CAV;  2.Bde/101.AD
Niagara II Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 22.1.68  
Ballistic Armor Thua Thien,
I.CTZ
Camp Evans 22.1.-26.1.68 1.CAV;   II/4 Marines
Badger Catch Quang Tri,
I.CTZ
My Loc 23.1.-26.1.68 III/1 Marines
Coburg Phuoc Tuy,
III.CTZ
  24.1.68 1.ATF
Fortress Attack Quang Tri,
I.CTZ
Cam Lo 27.1.68 II/4 Marines
Maeng No 9 Binh Dinh,
II.CTZ
  30.1.68 Capital Div
Lam Son 68 Binh Duong,
III.CTZ
An My 1.2.-10.3.68 1.ID
Miracle Quang Nam,
I.CTZ
  6.2.-9.2.68 I/6.Inf/23.ID
Coronado XI Phong Dinh,
IV.CTZ
  13.2.-6.3.68 2.Bde/9.ID
Maeng Ho 10 Binh Dinh,
II.CTZ
  16.2.-1.3.68 Capital Div
Houston Thua Thien,
I.CTZ
Hai Van pass 26.2.-12.9.68 26.Marines, II/3.Marines, III/5.Marines, 1.Mar Div
Napoleon/Saline Quang Tri,
I.CTZ
Cua Viet river 29.2.68 USMC
Truong Cong Dinh Kien Tuong,
IV.CTZ
  7.3.-30.3.68 1.Bde,2.Bde/9.ID;   7.ARVN Div
Carentan I Quang Tri,
I.CTZ
Song Bo river 8.3.-30.3.68 1.Bde,2.Bde/101.AD;  3.Bde/82.AD;  1.ARVN Div
Quyet Thang Saigon,
III.CTZ
Saigon 11.3-7.4.68 1.ID;  9.ID;  25.ID;   5.ARVN Div
Wilderness Tay Ninh,
III.CTZ
Dau Tieng 11.3-7.4.68 1.Bde/25.ID;   199.LIB
Worth Quang Nam,
I.CTZ
Da Nang 13.3.-26.3.68 III/5.Cav/1.CAV;  I/7.Marines,   II/7.Marines
Box Springs Binh Duong,
III.CTZ
Phuoc Vinh 16.3.-22.3.68 III/187.Inf/101.AD
Duong Cua Dan Dinh Tuong,
IV.CTZ
  17.3.-30.7.68 1.Bde/9.ID;   7.ARVN Div
Alcorn Cove Bien Hoa,
III.CTZ
Bien Hoa 21.3.-7.4.68 11.ACR;  18.ARVN Div;  25.ARVN Div
Cochise Green Binh Dinh,
II.CTZ
Soui Ca valley 30.3.68-31.1.69 173.Abn;  3.Bde/4.ID;  23.ID;  22.ARVN Div
Pegasus/Lam Son 207 Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 1.4.-15.4.68 1.CAV;  26.Marines;  6.Marines
Carentan II Quang Tri,
I.CTZ
Hue 1.4.-17.5..68 1.Bde,2.Bde/101.AD;  3.Bde/82.AD;  1.ARVN Div
Tokabi   Phu Hiep 5.4.-8.4.68 White Horse
Weatherford Quang Tri,
I.CTZ
Chon Thanh 6.4.-9.4.68 I/16.Inf, I/26.Inf/1.ID
Toan Thang I     4.8.-31.5.68 1.ID;  9.ID;  25.ID;  198.LIB
Burlington Trail I.CTZ Hawk Hill 4.8.-11.11.68 198.LIB,  23.ID;  6.ARVN Reg
Norfolk Victory Quang Ngai,
I.CTZ
Song Ve valley 9.4.-19.4.68 11.LIB/23.ID;  IV/4 ARVN; I/4 ARVN Cav
Scotland II Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 15.4.68-28.2.69 4.Marines;  3.Bde/1.CAV;  2.ARVN Reg;  I/1 Marines
Delaware/Lam Son 216 Quang Tri,
I.CTZ
A Shau valley 19.4.-17.5.68 1.CAV;  23.ID;  1.Bde/101.AD;  1.ARVN Div
Night Owl Quang Tri,
I.CTZ
An My 27.4-28.4.68 II/4 Marines
Kudzu Dinh Tuong,
IV.CTZ
Dong Tam 1.5.-17.12.68 2.Bde/9.ID
Allen Brook Quang Nam,
I.CTZ
Hoi An 4.5.-24.8.68 I/7 Marines;  II/7 Marines;  I/26 Marines;  I/27 Marines
Concordia Square Quang Tri,
I.CTZ
Nhi Ha 6.5.-17.5.68 I,II/5.Cav/1.CAV;  3.Marines
Golden Valley I.CTZ Kham Duc 10.5.-12.5.68 II/1.Inf, I/46.Inf/23.ID
Jeb Stuart III Quang Tri,
I.CTZ
Ba Long valley 17.5.-3.11.68 1.Bde,2.Bde/1.CAV;  1.ARVN Reg;  3.ARVN Reg
Nevada Eagle Thua Thien,
I.CTZ
  17.5.-28.2.69 101.AD;  3.Bde/82.AD;  1.ARVN Div
Mameluke Thrust Quang Nam,
I.CTZ
Happy Valley 18.5.-23.10.68 5.Marines;  7.Marines
Robin North/RobinSouth Quang Tri,
I.CTZ
Khe Sanh 28.5.-19.6.68 TF Hotel (I/1.Marines;  II/3.Marines;  I,II,III/4.Marines;   III/9.Marines)
Toan Thang II       1.ID;  1.CAV;  9.ID;  199.LIB
Swift Saber Quang Nam,
I.CTZ
SZ od Da Nang 7.6.-14.6.68 III/1.Marines
Chattachoochee Swamp Quang Ngai,
I.CTZ
Base Area 121 19.6.-29.6.68 III/1.Inf/23.ID;   4.ARVN Reg
Vance Canyon Quang Ngai,
I.CTZ
Base Area 114 20.6-3.7.68 1/52.Inf, 5/46.Inf/23.ID
Pocahontas Forest Quang Ngai,
I.CTZ
Antenna Valley 6.7.-4.8.68 IV/3.Inf, IV/21.Inf, IV/31.Inf/23.ID;  5.ARVN Reg 
Eager Yankee Thua Thien,
I.CTZ
  9.7.-16.7.68 II/7.Marines
Quyet Chien Kien Giang,
IV.CTZ
U Minh forest 17.7.68-4.3.69 7.ARVN Div;  9.ID;  9.ARVN Div;  21.ARVN Div 
Swift Play Quang Nam,
I.CTZ
  23.7.-24.7.68 II/7.Marines
Hunter Killer Kontum,II.CTZ Kontum 6.8.-9.8.68 I/14.Inf/4.ID
An Truyen Thua Thien,
I.CTZ
An Truyen 8.8.-9.8.68 I/501.Inf/101.AD
Proud Hunter Quang Tri,
I.CTZ
Cau Viet river 18.8.-21.8.68 II/26.Marines
Somerset Plain Thua Thien,
I.CTZ
A Shau valley 4.9.-20.9.68 1.Bde,2.Bde/101.AD;  1.CAV;   3.Bde/82.AD
Champagne Grove Quang Ngai,
I.CTZ
Song Re valley 4.9.-24.9.68 11.LIB,198.LIB/23.ID;  2.ARVN Div
Comanche Falls Quang Tri,
I.CTZ
  11.9.-7.11.68 1.CAV
Homestead Kien Hoa,
IV.CTZ
  14.9.68 2.Bde/9.ID
Golden Sword     16.9.68 III/187.Inf, I/506.Inf/101.AD;   I/508.Inf/82.Abn
Phu Vang Thua Thien,
I.CTZ
  27.9.-10.10.68 2.Bde/101.AD,  II/54 ARVN Reg
Dukes Glade Quang Nam,
I.CTZ
Nui Mat mountain 2.10.-9.10.68 IV/21.Inf/23.ID
Maui Peak Quang Nam,
I.CTZ
Thuong Duc SF Camp 6.10.-19.10.68 II,III/5.Matrines;  II/7.Marines;  51.ARVN Reg
Logan Field Quang Ngai,
I.CTZ
Quang Ngai city 7.10.-12.10.68 I/20.Inf/23.ID
Dale Common Quang Ngai,
I.CTZ
Mo Duc 18.10.-19.10.68 III/1.Inf/23.ID
Sea Lords   Ca Mau peninsula 18.10.68 2.Bde/9.ID
Rich Quang Tri,
I.CTZ
  13.10.-25.10.68 1.Bde/5.ID (Mech)
Henderson Hill Quang Nam,
I.CTZ
  24.10.-6.12.68 5.Marines
Phu Vang II Thua Thien,
I.CTZ
Phu Vang 25.10.-6.11.68 I/501.Inf/101.AbD;  54.ARVN Reg
Vernon Lake Quang Ngai,
I.CTZ
Song Ve valley 25.10.-2.11.68 III/1.Inf, IV/3.Inf/23.ID
Eager Hunter Quang Nam,
I.CTZ
JV od Da Nangu 25.10.-16.11.68 II/1.Marines;  I/26.Marines
Liberty Canyon Thua Thien,
I.CTZ
Camp Evans 28.10.-15.11.68 1.CAV
Comanche Falls III Thua Thien,
I.CTZ
SZ od Hue 2.11.-7.11.68 II, III/5.Cav/1.CAV
Vernon Lake II Quang Ngai,
I.CTZ
Song Ve valley 2.11.68-28.2.69 III/1.Inf, IV/21.Inf/23.ID
Sheridan Sabre Binh Long,
III.CTZ
War Zone C 7.11.68-2.4.69 2.Bde, 3.Bde/1.CAV 
Daring Endeavor Quang Nam,
I.CTZ
Barrier Island 10.11.-17.11.68 23.ID;   II/7 Marines
Troui Bridge Cordon Thua Thien,
I.CTZ
Troui Bridge 10.11.-18.11.68 I/327.Inf/101.AD;   7.ARVN Cav
Nam Hoa I Thua Thien,
I.CTZ
Leech island 18.11.-7.12.68 I/501.Inf/101.AD;   3.ARVN Reg
Swift Move Quang Nam,
I.CTZ
  20.11.-9.12.68 II/7.Marines
Meade River Quang Nam,
I.CTZ
Dodge City area 20.11.-9.12.68 1.Marines
Dawson River Quang Tri,
I.CTZ
  28.11.68-27.1.69 3.Marines Div
Speedy Expres Dinh Tuong,
IV.CTZ
My Tho river 1.12.68-31.5.69 1.Bde, 2.Bde, 3.Bde/9.ID
Hardin Falls I.CTZ Thang Binh 2.12.68-28.2.69 23.ID
Taylor Common Quang Nam,
I.CTZ
  6.12.68-9.3.69 1.Mar Div; I, III/3.Marines;  1.ARVN Ranger Group
Phu Vang IV Thua Thien,
I.CTZ
Phu Vang 11.12.68-4.1.69 I/501.Inf/101.AD;   54.ARVN Reg
Rice Farmer   Delta 1.1.-31.8.69 9.ID;   5.Reg ARVN
Water Trap   Thoi Son island 3.1.-7.1.69 MRF
Bold Mariner Quang Ngai,
I.CTZ
Batangan peninsula 13.1.-9.2.69 II/26.Marines
Dawson River South   La Krong Valley 22.1.-10.2.69 9.Marines, 3.Mar.Div
Dewey Canyon     22.1.-18.3.69 1.Mar.Div; 9.Marines
Toan Thang III Long Khanh,
III.CTZ
  17.2.-31.10.69 2.Bde/1.CAV;  1.ID;    9.ID;   25.ID
Oklahoma Hills Quang Nam,
I.CTZ
  1.3.-29.5.69 7.Marines; 26.Marines
Lulu Long An,
III.CTZ
  12.3.69-14.3.69 199.LIB;  9.ID;  46.Inf ARVN; 5.Ranger Group ARVN
Atlas Wedge   Michelin rubber plantation 17.3.-24.3.69 11.ACR;   1.ID;   25.ID
Virginia Ridge Quang Tri,
I.CTZ
  1.4.-16.7.69 9.Marines
Montana Raider   Quang Loi 4.69 11.ACR,   1.CAV
Washington Green Binh Dinh,
II.CTZ
An Loa valley 15.4.69-1.1.71 173.Abn
Putnam Tiger Kontum,
II.CTZ
  22.4.-22.9.69 4.ID
Apache Snow   A Shau valley 10.5.-7.6.69 3.Bde/101.AD;   9.Marines;   3.Inf.Reg ARVN
Lamar Plain Quang Tin,
I.CTZ
  16.5.-13.8.69 23.ID;   101.AD
Plainsfield Warrior   Trapezoid 18.5.-25.5.69 1.ID
Pipestone Canyon Quang Tri,
I.CTZ
Go Noi 26.5.-8.11.69 1.Marines
Idaho Canyon Quang Tri,
I.CTZ
  21.7.-25.9.69 3.Marines
Tight Sqeeze   Trapezoid 21.7.69 1.ID
Toan Thang IV Long Khan,
III.CTZ
  1.11.69-1.5.70 1.CAV;   1.ID;   3.Bde/9.ID;   25.ID
Randolph Glen Thua Thien,
I.CTZ
  7.12.-31.3.70 101.AD;   1.ID ARVN
Toan Thang 44 Kambodža   1.5.-29.6.70 3.Bde/1.CAV;  11.ACR;   1.AD ARVN
Binh Tay I      6.5.70 4.ID;   III/506.Inf/101.AD;
Toan Thang 500 Kambodža FSB Seminole 7.5.-12.5.70 VI/31.Inf/9.ID
Dewey Canyon II I.CTZ   30.1.71 1.Bde/5.ID (Mech),   101.AD